Na Stream.cz vyšel film o historii D.A.S. v cyklu Slavné značky. D.A.S. se tak zařadila prakticky k první stovce nejslavnějších světových značek:
 
 
Pokuty za rychlou jízdu či spor s pojišťovnou mohou postihnout kohokoliv z nás. Přinášíme vám žhavé novinky, na co si dát pozor a nenaletět:
Léto je dobou cestování. Bohužel bývá také dobou rozčarování nad sliby cestovních kanceláří a zpackaných dovolených. S právní ochranou D.A.S. vás už nikdo nenapálí a stojí méně než měsíční tarif na telefon.
 
 
 
 
Vždyť má prý ještě
druhý vaječník
 
Mateřství je v dnešní době většinou svobodnou volbou ženy. Nešťastná nehoda bohužel částečně rozhodla za dcerku paní Viktorie už v jejích pěti letech. Životní pojištění by v takových situacích mělo pomoci trvalé následky kompenzovat.
 
   
 
Těžká noha se řidičům v zahraničí prodraží
 
Není žádným překvapením, že v zahraničí se i obyčejná pokuta za rychlost může vyšplhat na stovky EUR. Český řidič už nemůže v cizině spoléhat na to, že díky zahraniční – tedy české – SPZ se místní úřady nebudou namáhat dalším šetřením a případ odloží.
 
 
  Na vaše dotazy, zkušenosti a připomínky se těšíme na telefonním čísle 420 267 990 711
nebo e-mailu info@das.cz.
 
  Pokud kliknete na odkaz pro odhlášení, přestaneme vám tyto zprávy zasílat.

D.A.S. Rechtsschutz AG se sídlem ve Vídni, obchodní adresa Hernalser Gürtel 17, A-1170 Vídeň, Rakousko, číslo zápisu v obchodním rejstříku u Obchodního soudu ve Vídni: FN 53574 k, provozující pojišťovací činnost v České republice prostřednictvím pobočky (organizační složka): D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, se sídlem Vyskočilova 1481/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03450872, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 76832, zastoupena: vedoucí pobočky Mgr. Jitkou Chizzola.