Dieselgate II? Provozovatelé kamionů by si podvádění s emisemi měli raději rozmyslet
 
 
Aféra, která před dvěma lety zvedla řidiče ze sedadel osobních vozů pod názvem Dieselgate, se dočkala skandálního pokračování v nákladní dopravě. Nezákonná manipulace s emisemi přitom může řidičům i majitelům přepravních společností způsobit v řadě evropských států nemalé potíže.
 
 
Sychravý podzim. Mlha, déšť a první námrazy. V tomto období bývá bohužel největší množství nehod. Jak se ale domoci odškodnění, když ho pojišťovna nechce vyplatit nebo ho krátí? S právní ochranou D.A.S. tento problém mít nikdy nebudete.
 
 
 
 
 
 
Změny právní úpravy registru vozidel
 
Majitelé vozidel, kteří při prodeji svého vozidla dosud zažívali bezmoc kvůli neférovému jednání kupujících, si mohou konečně oddychnout. V červnu došlo totiž ke změně právní úpravy registru vozidel. Zásadní změnou je možnost provést změnu vlastníka vozidla v registru vozidel i bez součinnosti nového majitele.
 
   
 
Nehodou se prý vůz
zhodnotí
 
Zdá se to jako pohádka – nabouráte a váš vůz má jako mávnutím kouzelného proutku vyšší hodnotu. Podle pojišťovny, která měla panu Viktorovi uhradit náklady na opravu vozu po nehodě, to byl důvod, proč by platit neměla. Vždyť každý vyměněný díl je pro bouraný vůz jako plastická operace pro stárnoucí hollywoodskou hvězdu!
 
 
  Na vaše dotazy, zkušenosti a připomínky se těšíme na telefonním čísle +420 267 990 711
nebo e-mailu info@das.cz.
 
  Pokud kliknete na odkaz pro odhlášení, přestaneme vám tyto zprávy zasílat.

D.A.S. Rechtsschutz AG se sídlem ve Vídni, obchodní adresa Hernalser Gürtel 17, A-1170 Vídeň, Rakousko, číslo zápisu v obchodním rejstříku u Obchodního soudu ve Vídni: FN 53574 k, provozující pojišťovací činnost v České republice prostřednictvím pobočky (organizační složka): D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, se sídlem Vyskočilova 1481/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03450872, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 76832, zastoupena: vedoucí pobočky Mgr. Jitkou Chizzola.