Víte, že každé páté letadlo na Ruzyni mělo
letos zpoždění? A co odškodnění?
 
 
Je třeba se bránit - poslechněte si rozhovor
naší právničky o záludnostech cestování,
o tom, co dělat, když se ztratí zavazadlo
nebo zpozdí letadlo.
 
Nenechte si při cestování nebo na dovolené pošlapat svá práva. S nonstop právní ochranou D.A.S. zabráníte neférovým lidem, aby kazili život Vám i Vaší rodině.
 
 
 
 
 
 
 
Pekelná rekonstrukce

 
"Za dobrého řemeslníka šel bych světa kraj..." Zhruba takhle by mohly vypadat verše Jaroslava Vrchlického, kdyby si měl projít stejně nepovedenou rekonstrukcí kuchyně, jakou si musela projít slečna Blanka.


   
 
Prý když má dovolenou tak má čas
 
Léto pomalu klepe na dveře a s ním i doba dovolených. Nejeden z nás vyrazí za zaslouženým odpočinkem letecky. Takové zpožděné letadlo dokáže ale celou dovolenou nepěkně rozbourat. Své o tom ví i paní Milada s rodinou.

 
  Na vaše dotazy, zkušenosti a připomínky se těšíme na telefonním čísle +420 267 990 711
nebo e-mailu info@das.cz.
 
  Pokud kliknete na odkaz pro odhlášení, přestaneme vám tyto zprávy zasílat.

D.A.S. Rechtsschutz AG se sídlem ve Vídni, obchodní adresa Hernalser Gürtel 17, A-1170 Vídeň, Rakousko, číslo zápisu v obchodním rejstříku u Obchodního soudu ve Vídni: FN 53574 k, provozující pojišťovací činnost v České republice prostřednictvím pobočky (organizační složka): D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, se sídlem Vyskočilova 1481/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03450872, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 76832, zastoupena: vedoucí pobočky Mgr. Jitkou Chizzola.