Bráníme slušné
 
Mějte silného partnera v zádech nejen v těžkých situacích.
 
 
 
Koronavirus – nouzový stav
 
 
Vyznat se ve změti zákona není snadné a co teprve pro člověka bez právnického vzdělání. Sledujte všechny aktuální informace o mimořádných opatření spojené s COVID-19.
 
 
 
 
 
 
 
Reklamace zboží krok za krokem
 
Jak postupovat, když v pozici spotřebitele reklamujete zboží zakoupené v obchodě? Do kdy musí prodávající reklamaci vyřídit?
 
 
 
 
Odstupné
 
Pokud zaměstnanec dostanete od zaměstnavatele výpověď, má nárok na finanční kompenzaci v podobě odstupného. Jaká je jeho výše a kdy zaměstnanci odstupné náleží? A může zaměstnavatel zaměstnanci vyplatit i vyšší částku, než stanovuje zákon?
 
 
 
 
 
 
Máte představu, kolik Vás může stát vymáhání 60 000 Kč u soudu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Všechny aktuální informace sledujte
na našem Facebooku a Instagramu.
 
Navštívit profil    
 
 
 
 
Na vaše dotazy, zkušenosti a připomínky se těšíme.
 
  +420 267 990 711   info@das.cz
 
 
D.A.S. Rechtsschutz AG se sídlem ve Vídni, obchodní adresa Hernalser Gürtel 17, A-1170 Vídeň, Rakousko, číslo zápisu v obchodním rejstříku u Obchodního soudu ve Vídni: FN 53574 k, provozující pojišťovací činnost v České republice prostřednictvím pobočky (organizační složka): D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, se sídlem Vyskočilova 1481/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03450872, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 76832, zastoupena: vedoucí pobočky Mgr. Jitkou Chizzola.
 
 
Pokud kliknete na odkaz pro odhlášení, přestaneme vám tyto zprávy zasílat.