Bráníme slušné
 
Jarní Newsletter
 
 
 
Nemáte čas se dohadovat? Nechte to na nás.
 
 
Současná situace může v mnoha ohledech nahrávat podvodníkům a neférovému jednání. Nenechte se zmást a mějte nás v zádech.
 
 
 
 
 
 
 
Podvodník na telefonu
 
Na podvodníky dnes narazíte na každém rohu. Stejnou zkušenost má i pan Dalibor, kterému se podařilo naletět na podvodnou telefonickou smlouvu. Jak z toho nakonec vyvázl? To se dozvíte v našem příběhu.

 
 
 
 
Nemilé vánoční překvapení
 
Občas na vás může v poště čekat nepříjemné překvapení. A spory s bývalým, neférovým zaměstnavatelem můžou způsobit pár vrásek na čele. Své o tom ví i pan Tomáš, ten se na nás ale včas obrátil a my za něj celou situaci vyřešili.
 
 
 
 
 
 
Zjistěte vše o aktuální COVID situaci

Nezapomeňte, že aktuální situaci můžete sledovat i na webu pravoprovsechny.cz, který vám pomůže zorientovat se (nejen) v aktuálních opatřeních.

 
 
 
 
  Právní portál D.A.S.
 
Chcete se vyznat v právní džungli? Hledáte radu z oblasti práva? Na našem portálu najdete odpovědi, které hledáte.
 
Navštivte portál    
   
 
 
 
 
 
Ať vám nic neunikne
 
Vtipné situace ze života, příběhy týdne a důležité informace.
 
Sledujte nás    
 
 
 
 
 
Potřebujete se poradit? Potřebujete pomoci? Chcete si zřídit pojištění?
Jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
 
  +420 267 990 711   info@das.cz
 
 
D.A.S. Rechtsschutz AG se sídlem ve Vídni, obchodní adresa Hernalser Gürtel 17, A-1170 Vídeň, Rakousko, číslo zápisu v obchodním rejstříku u Obchodního soudu ve Vídni: FN 53574 k, provozující pojišťovací činnost v České republice prostřednictvím pobočky (organizační složka): D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR, se sídlem Vyskočilova 1481/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČO: 03450872, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. A 76832, zastoupena: vedoucí pobočky Mgr. Jitkou Chizzola.
 
 
Pokud kliknete na odkaz pro odhlášení, přestaneme vám tyto zprávy zasílat.