Vysněná dovolená, která skončila parkovací pokutou

June 17, 2024

Hotely mají v dnešní době velkou konkurenci, a tak si své zákazníky snaží předcházet, jak to jen jde. To je přece správně, říkáte si. Co když taková snaha jde proti legislativě? Přečtěte si, co se na dovolené stalo panu Davidovi.

Pan David měl o ideální dovolené jasnou představu: on, jeho přítelkyně a milované auto. Jako svou destinaci si vybral okouzlující rakouské Alpy a luxusní hotel se soukromým parkováním

Všechno nejdřív probíhalo idylicky. Po příjezdu ho přivítal nejen milý personál, ale dokonce sám provozovatel hotelu, který mu ukázal, kam může své „autíčko“ zaparkovat. Pan David si potrpí na komfort, a proto možnost parkování přímo před ubytováním byla pro něj opravdu důležitá. 

Asi si dovedete představit, jak velké překvapení ho čekalo, když na konci pobytu našel za stěračem pokutu za špatné parkování. Ještě před odjezdem se pokusil celou záležitost vyřešit s provozovatelem hotelu. Jenže provozovatel se mu pouze omluvil za vzniklé nepříjemnosti a nabídl slevu na další pobyt.  

Pan David si nechtěl kazit náladu, a tak nasednul do auta a vydal se s přítelkyní domů. Pokuta mu však stále vrtala hlavou, proto o pár dní později kontaktoval D.A.S. Advokáti případ převzali a doporučili pokutu uhradit co nejdříve, aby nebylo zahájeno správní řízení. Pak se ovšem obrátili na provozovatele hotelu a poukázali na porušení smluvní povinnosti – pan David si skutečně připlatil za parkovací místo.   

Provozovatel hotelu nechtěl mít na svědomí žádné další problémy, natož špatné recenze na internetu. Proto slíbil, že dá všechno do pořádku. A tak se nakonec stalo. Za pár dní měl pan David na kontě peníze za uhrazenou pokutu, čímž se celý případ uzavřel. Mimo to se také přesvědčil, že na advokáty D.A.S. je spoleh v každé situaci. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 2 dny

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Pan Martin měl opravdu smolný den. Připletl se do dopravní nehody, která nepoškodila jen jedno, ale dokonce dvě jeho auta zaparkovaná podél silnice. Když pak požadoval proplacení škod, pojišťovna si hbitě našla kličku, jak se své zodpovědnosti vyhnout.

Celý článek
Před týdnem

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Výmoly, štěrk, nerovnosti na silnici. V nejlepším případě to odnese jen pneumatika, v horším případě i disk nebo další části auta. V případě pana Leoše to bylo obojí. S úhradou oprav za škodu to však tak jednoduché nebylo.

Celý článek
Před 2 týdny

Sluneční energie za všechny prachy

Sluneční energie za všechny prachy

Kdo nemá fotovoltaiku, jako by nebyl. Paní Marcela byla vždy nakloněná myšlence o vlastní solární elektrárně. Když se doslechla o moderním ekologickém trendu za výhodnou cenu, rozhodla se jednat. Její plány ale nabraly nečekaný směr.

Celý článek