Čtenářské neštěstí

Aug. 28, 2023

Není většího čtenářské neštěstí, než kdy si objednáte knížky a ony vám nepřijdou. Takový pohár hořkosti si do dna vypil pan Jaroslav, který na svůj balíček čekal několik týdnů. Ještě že měl po ruce právníky D.A.S.

Pan Jaroslav je vášnivý čtenář, který se každou chvíli ohlíží po novém kousku do své sbírky. Tentokrát mu do oka padly historické knihy na jednom českém e-shopu. „Tyto exempláře skvěle doplní mou knihovnu,“ zaradoval se a hned několik z nich objednal. Aby knížky dostal co nejdřív, rozhodl se zaplatit kartou a těšil se, až mu dorazí domů.  

Jeho předpoklad ho však zklamal. Pan Jaroslav trpělivě čekal dny i celé týdny. Po objednávce ani stopy. Během této doby několikrát kontaktoval prodejce a domáhal se vysvětlení. Prodejce mu pokaždé slíbil, že objednávka bude brzy na cestě a že se může spolehnout na expresní doručení. Tato hra pana Jaroslava přestala bavit asi po měsíci, kdy balíček stále nedorazil. Rozhodl se na to jít jinudy – právnicky.  

Jakmile právníci dostali žádost o pomoc, začali rychle jednat. V úvahu připadaly dvě možnosti: buď pan Jaroslav odstoupí od smlouvy a dostane zpět své peníze, nebo na prodejce právníci trošku zatlačí. Pan Jaroslav se na své knížky už moc těšil, a tak šla první varianta z kola ven. Právníci sepsali výzvu, ve které žádali okamžité odeslání knížek, a čekali na odpověď prodejce. Ten ale hrál mrtvého brouka. Bylo tedy na čase přitvrdit.  

Další výzva, tentokrát urgentní, už zabrala. Za několik dnů historické knížky ležely na poličce pana Jaroslava, který se jen spokojeně usmíval. „Ještě že mám sjednané to pojištění. Bůh ví, jak dlouho by trvalo dostat objednávku domů,“ děkoval nadšeně právníkům. Teď už si může sednout do svého oblíbeného čtenářského křesla a v klidu listovat těžce vydobytými historickými poklady. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 4 dny

Ideální partnerka na klíč

Ideální partnerka na klíč

Dnešní svět nabízí nekonečné možnosti, jak se seznámit se svým vysněným protějškem. Ne všechny z nich jsou ale férové. Na jeden randící podvod narazil i pan Jiří, který se nechal zlákat příslibem nové a úžasné partnerky.

Celý článek
Před týdnem

Pohledávka se 13letým zpožděním

Pohledávka se 13letým zpožděním

Říká se, že dluhy se mají platit. Co ale dělat, když si někdo vzpomene na nevyřízené účty o 13 let později? Kuriózní případ zažil i pan Václav, který po ukončení smlouvy s dodavatelem omylem nevrátil satelitní kartu. Tato zapomenutá výpůjčka ho však nakonec dohnala.

Celý článek
Před 2 týdny

Srážka se stokilovým jelenem

Srážka se stokilovým jelenem

Být za volantem ve střehu se vždycky vyplatí. Své o tom ví také paní Jana, která se díky tomu vyhnula nejedné nehodě. Tentokrát ale ani její opatrnost nestačila – do nehody se zapletl protijedoucí řidič i stokilový jelen.

Celý článek