Dopravní asistence se vždycky hodí

April 2, 2024

Víte, co dělat, když vám někdo poškodí auto? Kde nahlásit škodu a jak sepsat záznam o nehodě? V těchto vypjatých situacích je dobré mít na své straně někoho, kdo vás krok za krokem navede a zodpoví všechny vaše otázky. Přesvědčil se o tom i pan Libor.

Pan Libor pracuje v oblasti chladicích systémů, což obnáší nejen instalace, ale také kontroly a osobní komunikaci s klienty. Asi si dokážete představit, že pan Libor je na cestách s kolegy prakticky pořád – a bez funkčního a spolehlivého auta se neobejde. Silnice (stejně jako ostatní řidiči) jsou však někdy nepředvídatelné. Stačí chvilka nepozornosti a nehoda je na světě. A to se stalo i v tomto případě, kdy předjíždějící řidič poškodil auto pana Libora. 

Jakmile dojde k poruše auta nebo nehodě, mnoho řidičů zazmatkuje. „Jaké pojišťovně mám volat? Jak vlastně sepsat škodu?“. Pan Libor naštěstí přesně věděl, co dělat – a okamžitě kontaktoval poradenskou linku D.A.S. s žádostí o právní pomoc. 

Advokáti mu po telefonu poradili, jak správně postupovat, a následně převzali otěže komunikace s odpovědnostní pojišťovnou. Postarali se o to, aby došlo k opravě auta, proplacení škody i zapůjčení náhradního auta. 

Když si pan Libor vyzvedl dodávku ze servisu, všiml si, že má na zadním blatníku asi 10 cm dlouhou rýhu. Měl tedy ještě jednu poslední otázku: „Pánové, nepomohli byste mi také s nárokem ohledně obchodního znehodnocení vozidla?“ Advokáti se ještě jednou obrátili na pojišťovnu a požádali o náhradu škody. Ani tentokrát naštěstí pojišťovna nedělala žádné potíže a panu Liborovi vyplatila celkem 20.000 Kč.  

„To je skvělá zpráva,“ zaradoval se pan Libor. I když situace na silnicích může být někdy pěkně chaotická, jedna věc zůstává jistá – je to rychlá právní asistence, díky které si zachováte chladnou hlavu i v těch nejnáročnějších případech. Pokud by pan Libor řešil celou věc s advokátem, náklady na právní služby by se vyhouply na částku 19.360 Kč

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Včera

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Pan Martin měl opravdu smolný den. Připletl se do dopravní nehody, která nepoškodila jen jedno, ale dokonce dvě jeho auta zaparkovaná podél silnice. Když pak požadoval proplacení škod, pojišťovna si hbitě našla kličku, jak se své zodpovědnosti vyhnout.

Celý článek
Před týdnem

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Výmoly, štěrk, nerovnosti na silnici. V nejlepším případě to odnese jen pneumatika, v horším případě i disk nebo další části auta. V případě pana Leoše to bylo obojí. S úhradou oprav za škodu to však tak jednoduché nebylo.

Celý článek
Před 2 týdny

Sluneční energie za všechny prachy

Sluneční energie za všechny prachy

Kdo nemá fotovoltaiku, jako by nebyl. Paní Marcela byla vždy nakloněná myšlence o vlastní solární elektrárně. Když se doslechla o moderním ekologickém trendu za výhodnou cenu, rozhodla se jednat. Její plány ale nabraly nečekaný směr.

Celý článek