Dvojnásobné zklamání fanynky Justina Biebera

Nov. 7, 2023

Kanadský zpěvák Justin Bieber si získal srdce fanynek po celém světě. O tom není pochyb. Jednou z nich je také Bára, která dlouho snila o tom, jak ho jednoho dne uvidí zpívat naživo. A byla k tomu opravdu blízko…

„Mami, je to tady,“ zaradovala se Bára, když se dozvěděla o blížícím se turné Justina Biebera. A byla to velká věc – tentokrát se měl koncert uskutečnit přímo v Praze. „To přece nemůžeme propásnout,“ oznamovala nadšeně mamce. Když ale přišlo na nákup vstupenek, všechny byly vyprodané během několika minut. Maminka Lucie se nemohla dívat na zklamání své dcery, a tak se rozhodla vzít situaci do vlastních rukou. Netrvalo dlouho a na Facebooku našla příspěvek o prodeji vstupenek z druhé ruky. Spojila se s prodejcem, domluvila se na předání vstupenek a bylo hotovo.  

„Tak a teď už se můžeme začít těšit na Justinovo představení,“ řekla radostně maminka Lucie. Jenže nadšení je obě brzy opustilo. Justin Bieber totiž turné na poslední chvíli zrušil. Ještě že peníze za lístky čestně vrátil – a to všem, co si je oficiálně koupili na stránkách pořadatele. To se samozřejmě netýkalo paní Lucie, která se snažila prodejce opětovně kontaktovat. Všechno ale bylo marné. Paní Lucii nezbylo nic jiného než zavolat na pomoc D.A.S.  

Advokáti se případu ihned zhostili a připravili výzvu na bezdůvodné obohacení. Pak ale narazili na oříšek. Vzhledem k tomu, že komunikace o prodeji vstupenek probíhala na Facebooku, nebyla známá adresa ani e-mail prodejce. Advokáti proto spojili síly s policisty, aby jim pomohli prodejce vypátrat. Po 2 týdnech získali adresu, takže jim v kontaktování už nic nebránilo.  

A jak to celé dopadlo? Výzva o uhrazení 6.000 Kč tentokrát padla na úrodnou půdu. „Ale jistě, okamžitě to paní Lucii zaplatím,“ sliboval vychytralý prodejce. A tentokrát svému slovu dostál. Za pár dní už byla částka na účtu paní Lucie a celý případ by úspěšně uzavřen. „Moc vám s dcerou děkujeme za rychlou asistenci. Bez vás bychom ty peníze zpátky nedostaly,“ řekla s vděčností paní Lucie. Díky D.A.S. ušetřila starosti, ale také spoustu peněz. Kdyby využila služeb advokátní kanceláře, zaplatila by nejméně 5.400 Kč, a DPH k tomu.

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Včera

Jak nepřijít o pozemek chybou katastru

Jak nepřijít o pozemek chybou katastru

Ani české instituce nejsou neomylné. Přesvědčil se o tom i pan Klement, který málem přišel o přístup na pozemek. Naštěstí včas zaregistroval plánovanou změnu obce a s pomocí D.A.S. dal všechno do pořádku.

Celý článek
Před týdnem

Rakouská dálniční známka není všemohoucí

Rakouská dálniční známka není všemohoucí

Jezdíte často přes Rakousko? Koupě dálniční známky ještě nemusí znamenat, že máte vše pod kontrolou a můžete bezstarostně cestovat. Rakouský úřad ASFiNAG je neúprosný, o čemž se přesvědčil i pan Honza.

Celý článek
Před 2 týdny

Co dělat, když vám soused zabarikáduje příjezdovou cestu

Co dělat, když vám soused zabarikáduje příjezdovou cestu

Sousedy a rodinu si bohužel nevybíráme. A že takové spory většinou nemají hladký průběh, může potvrdit i paní Katka, která narazila na opravdu zahořklého obyvatele vedlejšího domu. Situace se vyhrotila natolik, že musela zavolat na pomoc advokáty z D.A.S.

Celý článek