Ideální partnerka na klíč

Sept. 19, 2023

Dnešní svět nabízí nekonečné možnosti, jak se seznámit se svým vysněným protějškem. Ne všechny z nich jsou ale férové. Na jeden randící podvod narazil i pan Jiří, který se nechal zlákat příslibem nové a úžasné partnerky.

Pan Jiří žil ve spokojeném manželství více než 30 let. Pak se mu ale celý život zhroutil. Jeho manželka mu zčistajasna oznámila, že se stěhuje za svým novým přítelem a požaduje rozvod. Pana Jiřího tato zpráva zasáhla jako blesk z čistého nebe. A trvalo dlouho, že se z toho vzpamatoval. Pak ale nastal čas, kdy byl konečně připravený na další vztah – a tak započal lov na novou partnerku.  

Aby bylo hledání efektivnější, rozhodl se oslovit seznamovací agenturu. Za registraci a služby zaplatil 15.000 Kč a tajně doufal, že se mu tato investice vyplatí. Jenže v tom se přepočítal.  

Netrvalo dlouho a agentura poslala klientovi seznam kontaktů na ženy, které vyhodnotila jako ideální partnerky. Pan Jiří ale brzy zjistil, že kontakty na ženy nebyly vůbec aktuální. Na základě se snažil kontaktovat agenturu, ale bez úspěchu. Když se ani po měsíci nemohl s nikým spojit, obrátil se na D.A.S. 

Jakmile se do případu vložil právníci, agentura se náhle rozmluvila – a slibovala panu Jiřímu, že mu brzy pošle list vhodných kandidátek. Jenže ani tentokrát to nemělo šťastný konec. Pan Jiří zanedlouho opět kontaktoval D.A.S. s podezřením, že ženy jsou najaté figurantky. Když se následně rozhodl odstoupit od smlouvy a požadoval vrácení peněz, agentura se začala cukat. 

Nic naplat, pan Jiří se opět obrátil na D.A.S. Právníci si pročetli obchodní podmínky a úspěšně našli kličku. Agentura slibovala věci, které pak v praxi nedodržela (viz garance anonymity), což byl perfektní důvod pro odstoupení od smlouvy. „To ale přece nemůžete,“ vztekal se majitel agentury. Všechno ale bylo marné. Pan Jiří získal zpátky svou důstojnost i investované peníze. A i když svou životní lásku nenašel, přesvědčil se, že D.A.S. má po boku vždycky. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 4 dny

Poctivý zaměstnanec je k nezaplacení

Poctivý zaměstnanec je k nezaplacení

Najít spolehlivého a poctivého zaměstnance je někdy pěkný oříšek. Sám se o tom přesvědčil také pan Leoš, který pracuje ve vedení jedné přepravní společnosti. Vždy se v lidech snažil vidět to nejlepší, což se mu v tomto případě vymstilo. Nový zaměstnanec Franta mu ukázal, jak důležité je vše prověřovat.

Celý článek
Před týdnem

Trojnásobná smůla v autoservisu

Trojnásobná smůla v autoservisu

Pískání brzd neznačí nic dobrého. Své o tom ví také pan Ladislav, který nechtěl nic riskovat a své auto dovezl do nejbližšího servisu. Jenže místo toho, aby mu závadu opravili, tak mu zadělali na další problémy.

Celý článek
Před 2 týdny

Zapomenuté mýtné, co se pěkně prodražilo

Zapomenuté mýtné, co se pěkně prodražilo

Co se stane, když zapomenete zaplatit mýtné v zahraničí? Odpověď na tuto otázku dobře zná pan Petr – podnikatel v kamionové dopravě, který zapomněl pro jedno své auto uhradit silniční poplatek ve Velké Británii. Přečtěte si, jak funguje místní systém pokut.

Celý článek