Ideální partnerka na klíč

Sept. 19, 2023

Dnešní svět nabízí nekonečné možnosti, jak se seznámit se svým vysněným protějškem. Ne všechny z nich jsou ale férové. Na jeden randící podvod narazil i pan Jiří, který se nechal zlákat příslibem nové a úžasné partnerky.

Pan Jiří žil ve spokojeném manželství více než 30 let. Pak se mu ale celý život zhroutil. Jeho manželka mu zčistajasna oznámila, že se stěhuje za svým novým přítelem a požaduje rozvod. Pana Jiřího tato zpráva zasáhla jako blesk z čistého nebe. A trvalo dlouho, že se z toho vzpamatoval. Pak ale nastal čas, kdy byl konečně připravený na další vztah – a tak započal lov na novou partnerku.  

Aby bylo hledání efektivnější, rozhodl se oslovit seznamovací agenturu. Za registraci a služby zaplatil 15.000 Kč a tajně doufal, že se mu tato investice vyplatí. Jenže v tom se přepočítal.  

Netrvalo dlouho a agentura poslala klientovi seznam kontaktů na ženy, které vyhodnotila jako ideální partnerky. Pan Jiří ale brzy zjistil, že kontakty na ženy nebyly vůbec aktuální. Na základě se snažil kontaktovat agenturu, ale bez úspěchu. Když se ani po měsíci nemohl s nikým spojit, obrátil se na D.A.S. 

Jakmile se do případu vložil právníci, agentura se náhle rozmluvila – a slibovala panu Jiřímu, že mu brzy pošle list vhodných kandidátek. Jenže ani tentokrát to nemělo šťastný konec. Pan Jiří zanedlouho opět kontaktoval D.A.S. s podezřením, že ženy jsou najaté figurantky. Když se následně rozhodl odstoupit od smlouvy a požadoval vrácení peněz, agentura se začala cukat. 

Nic naplat, pan Jiří se opět obrátil na D.A.S. Právníci si pročetli obchodní podmínky a úspěšně našli kličku. Agentura slibovala věci, které pak v praxi nedodržela (viz garance anonymity), což byl perfektní důvod pro odstoupení od smlouvy. „To ale přece nemůžete,“ vztekal se majitel agentury. Všechno ale bylo marné. Pan Jiří získal zpátky svou důstojnost i investované peníze. A i když svou životní lásku nenašel, přesvědčil se, že D.A.S. má po boku vždycky. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 2 dny

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Pan Martin měl opravdu smolný den. Připletl se do dopravní nehody, která nepoškodila jen jedno, ale dokonce dvě jeho auta zaparkovaná podél silnice. Když pak požadoval proplacení škod, pojišťovna si hbitě našla kličku, jak se své zodpovědnosti vyhnout.

Celý článek
Před týdnem

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Výmoly, štěrk, nerovnosti na silnici. V nejlepším případě to odnese jen pneumatika, v horším případě i disk nebo další části auta. V případě pana Leoše to bylo obojí. S úhradou oprav za škodu to však tak jednoduché nebylo.

Celý článek
Před 2 týdny

Sluneční energie za všechny prachy

Sluneční energie za všechny prachy

Kdo nemá fotovoltaiku, jako by nebyl. Paní Marcela byla vždy nakloněná myšlence o vlastní solární elektrárně. Když se doslechla o moderním ekologickém trendu za výhodnou cenu, rozhodla se jednat. Její plány ale nabraly nečekaný směr.

Celý článek