Trojnásobná smůla v autoservisu

Feb. 19, 2024

Pískání brzd neznačí nic dobrého. Své o tom ví také pan Ladislav, který nechtěl nic riskovat a své auto dovezl do nejbližšího servisu. Jenže místo toho, aby mu závadu opravili, tak mu zadělali na další problémy.

„Ale ne, to se mi snad zdá,“ povzdychl si pan Ladislav, když uslyšel nepříjemný zvuk brzd. Dobrou zprávou bylo, že autoservis měl hned za rohem, takže s pískajícími brzdami nemusel jezdit daleko. Oprava proběhla bleskově, a ještě ten stejný den bylo auto připravené.  

Radost z opravy pana Ladislava ale brzy přešla. Zatímco brzdy se zdály v pořádku, začal se ozývat podvozek. „Raději auto dovezu zpět, ať se na to znovu podívají,“ řekl si. Oprava trvala několik dní a mechanik ho ujistil, že teď už je vše „v richtiku“. O to větší překvapení bylo, když ani ne po 10 kilometrech opět uslyšel brzdy doprovázené zápachem spáleniny. „Co to má znamenat,“ řekl rozčileně. Do třetice všeho dobrého…pan Ladislav se opět ocitl v servisu a doufal, že tentokrát to bude naposledy. 

O pár dní dostal nacenění všech oprav a nestačil se divit. Ve faktuře byly nejen opravy za první a druhou návštěvu, ale mechanik mu nad rámec toho sdělil, že bude potřeba objednat zcela nové brzdové kotouče a zaplatit výměnu. S tím pan Ladislav nesouhlasil, a tak se hned obrátil na D.A.S.  

Advokáti se pustili do řešení situace a poslali servisu zprávu: „S naším klientem jste uzavřeli smlouvu o dílo na opravu brzd. Cílem bylo, aby brzdy byly kompletně opraveny a nevykazovaly žádnou vadu. Vzhledem k tomu, že se i po prvotním zásahu objevily problémy, nebyla práce provedena řádně, a klientovi vzniká nárok na bezplatnou opravu.“ 

Autoservis dobře věděl, že D.A.S. nemá smysl rozporovat, a tak přistoupil na to, že si za práci nebude nic účtovat. Pan Ladislav byl s rozhodnutím spokojený a advokátům poděkoval za rychlou asistenci: „Pánové, ušetřili jste mi spoustu starostí a nervů. Teď už musíme jen doufat, že příště zvolím ten správný autoservis.“ 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 5 dny

Jak nepřijít o body (a peníze)

Jak nepřijít o body (a peníze)

Kdo chce řidiče bít, hůl si vždy najde. Byla to pravda i v případě pana Filipa, který byl neprávem obviněný ze závažného přestupku. Ještě že měl po svém boku advokáty D.A.S., kteří se nemilosrdných úředníků nezalekli.

Celý článek
Před týdnem

Dopravní asistence se vždycky hodí

Dopravní asistence se vždycky hodí

Víte, co dělat, když vám někdo poškodí auto? Kde nahlásit škodu a jak sepsat záznam o nehodě? V těchto vypjatých situacích je dobré mít na své straně někoho, kdo vás krok za krokem navede a zodpoví všechny vaše otázky. Přesvědčil se o tom i pan Libor.

Celý článek
Před 2 týdny

Jak nizozemský radar rozdával pokuty na potkání

Jak nizozemský radar rozdával pokuty na potkání

Jak moc věříte moderním technologiím? Pan Bořek, majitel velké autobusové společnosti se pěkně spálil. A to hned několikrát po sobě. Ještě že měl na své straně ostřílené advokáty, kteří věděli nejen, jak prokázat nedostatky radaru, ale také jak se domluvit s nekompromisními úředníky.

Celý článek