Zákeřná krádež lešení

April 10, 2023

Rekonstrukce domu je dlouhý a finančně náročný proces sám o sobě. Teď si ještě představte, že vám někdo hází klacky pod nohy. Mnoha překážkám musel čelit také pan Tomáš, který řešil nejen krádež materiálu, ale také komunikaci s neochotnou pojišťovnou.

Jak nepříjemné překvapení zažil pan Tomáš jednoho červencového rána, když se vrátil k rodinnému domu, který s manželkou vlastními silami rekonstruovali. Místo toho, aby mohl pokračovat s opravami, se pustil do nepříjemného vyřizování s policií i pojišťovnou. Co se stalo? Ze stavby mu nějaký dobrák odnesl lešení, a to hned všech 5 kusů

Čas ubíhal a rekonstrukce zásadně nepokročila. Policii se pachatele vypátrat nepodařilo, tak případ odložila. Aby toho nebylo málo, ochotou nevyzařovala ani pojišťovna. Ač se pan Tomáš snažil, jak chtěl, pojišťovna mu odmítala plnění vyplatit a opakovaně po něm požadovala doložit doklady, přestože je všechny už řádně zaslal. „Teď už toho mám tak akorát dost,“ řekl si v duchu a zavolal do D.A.S. s prosbou o pomoc.  

Právníci se pustili do práce a popostrčili pojišťovnu, aby začala jednat. Jenže to nebylo tak jednoduché. Škodu za přibližně 50.000 Kč pojišťovna odškodnila pouhými 10.000 Kč – a ani se neobtěžovala uvést vyčíslení nebo ocenění jednotlivých položek. Ještě že pan Tomáš měl u sebe fotografie, které dokazovaly jejich skutečnou hodnotu.  

Jak na to nakonec dopadlo? Pan Tomáš slavil úspěch. Pojišťovna mu během pár dní zaslala na účet 39.800 Kč. S odůvodněním jeho výše se pojišťovna již nenamáhala a žádný dopis neposlala, pan Tomáš ale slavil. „Moc vám děkuji za skvěle odvedenou práci. Bez vás bych se spravedlnosti nedomohl.“ Lešení mu sice nikdo nevrátil, ale pocit zadostiučinění byl pro pana Tomáše k nezaplacení. Za zaslané peníze si pořídil nové kusy lešení a rekonstrukci dotáhl do úspěšného konce. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 3 dny

Půlka objednávky, holé neštěstí

Půlka objednávky, holé neštěstí

Když si objednáváte zboží online, nikdy nevíte, co dostanete. Někdy vám prodejce může omylem zaslat zcela jiný produkt, jindy vám nemusí přijít kompletní objednávka. To se stalo také panu Jirkovi, který v balíčku postrádal důležité součástky pro instalaci panelu na nářadí. Jak si s takovou situací poradil?

Celý článek
Před týdnem

Na rozmazané vidění si zvyknete

Na rozmazané vidění si zvyknete

Když si v životě nevíte rady, jdete za odborníkem a spoléháte na to, že vám správně poradí a pomůže vyřešit váš problém. S tímto počítal také pan Ondřej, který šel do optiky pro nové brýle. Domů se vracel s hezkými obroučkami, ale také rozmazaným viděním.

Celý článek
Před 2 týdny

Krutý návrat do reality

Krutý návrat do reality

Návraty z dovolené jsou vždy těžké, však to znáte. Své by vám o tom mohl vyprávět pan Daniel, který se z prosluněného Tenerife vracel zpátky do Vídně. Na letišti ho ale čekalo nemilé překvapení a bez pomoci advokátů D.A.S. se nakonec neobešel.

Celý článek