Zdraví nade vše

Nov. 21, 2022

Představte si situaci, kdy celé roky platíte životní pojištění. Věříte, že pokud by se vám něco vážného stalo, pojišťovna vám pomůže. Na to spoléhal i pan Milan, který se dostal do svízelných zdravotních problémů. Pojišťovna se k němu ale otočila zády.

Někdo sní o dovolených, další o novém autě. Pan Milan by si přál jediné – zdravé klouby. Už dlouho ho trápily bolesti v koleni, což se snažil vyřešit náročnou operací kolenního kloubu. To s sebou bohužel přineslo trvalé následky. Pan Milan s umělým kloubem kulhal, nemohl natáhnout nohu, koleno bylo stále oteklé, a dokonce i několikrát denně vypadávalo. „Horší to už být nemůže,“ naříkal pan Milan.  

Pro takové situace měl naštěstí sjednané životní pojištění hned u dvou pojišťoven. Doufal, že své zdravotní potíže alespoň vykompenzuje penězi. K jeho smůle mu však obě pojišťovny vyplatily jen holé minimum, protože jeho potíže ohodnotily podstatně mírněji, než měly. Rozhořčený pan Milan nakonec zavolal na pomoc společnost D.A.S.  

Právníci se pustili do jednání s pojišťovnou a pan Milan mezitím svůj nárok na pojistku podložil dalšími lékařskými posudky. Užuž se zdálo, že by mohl mít vyhráno, jenže to by nebyla pojišťovna, aby nezačala hledat skulinky. Souhlasila sice s výplatou většího odškodného, ale stále to nebylo tolik, kolik měl pan Milan správně dostat.  

Právníci se nechtěli vzdát, a tak povolali posilu – spolupracující advokátní kancelář, která společně se znalcem vymohla v mimosoudním jednání zbytek peněz. Celkem pan Milan získal přes 1.000.000 Kč, a z toho 850.000 Kč díky právní pomoci. Kdyby pan Milan neměl sjednané pojištění právní ochrany, dal by za právní zastoupení a znalecký posudek necelých 37.000 Kč a při soudu s pojišťovnou dalších 40.000 Kč.  

„Ani nevíte, jak velký kámen mi spadl ze srdce,“ děkoval právníkům pan Milan. Jeho zdravotní komplikace sice nezmizely, ale tohle vítězství pro něj znamenalo hodně. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 3 dny

Půlka objednávky, holé neštěstí

Půlka objednávky, holé neštěstí

Když si objednáváte zboží online, nikdy nevíte, co dostanete. Někdy vám prodejce může omylem zaslat zcela jiný produkt, jindy vám nemusí přijít kompletní objednávka. To se stalo také panu Jirkovi, který v balíčku postrádal důležité součástky pro instalaci panelu na nářadí. Jak si s takovou situací poradil?

Celý článek
Před týdnem

Na rozmazané vidění si zvyknete

Na rozmazané vidění si zvyknete

Když si v životě nevíte rady, jdete za odborníkem a spoléháte na to, že vám správně poradí a pomůže vyřešit váš problém. S tímto počítal také pan Ondřej, který šel do optiky pro nové brýle. Domů se vracel s hezkými obroučkami, ale také rozmazaným viděním.

Celý článek
Před 2 týdny

Krutý návrat do reality

Krutý návrat do reality

Návraty z dovolené jsou vždy těžké, však to znáte. Své by vám o tom mohl vyprávět pan Daniel, který se z prosluněného Tenerife vracel zpátky do Vídně. Na letišti ho ale čekalo nemilé překvapení a bez pomoci advokátů D.A.S. se nakonec neobešel.

Celý článek