Chci to, co jsem si objednal

July 10, 2023

Každý ví, že láska prochází žaludkem a že jídlo se nejlépe chystá v příjemném prostředí domácí kuchyně. Možná právě proto se pan Michal rozhodl rekonstruovat svou kuchyni a přidat jí na modernosti. V té době ovšem nevěděl, že se z nové výstavby vyklube noční můra.

Pan Michal vaří dobře a rád. Už roky toužil po nové kuchyňské lince a moderních spotřebičích, aby si kulinářské aktivity mohl užít naplno. Jednoho dne se rozhodl, že se do toho obuje a půjde vstříc svým snům. Znal totiž jednu ověřenou firmu, která mu kuchyni už předtím dělala, a tak se rozhodl jít na jistotu a oslovit ji ještě jednou. 

Ze začátku šlo všechno jako po másle. Všechny díly přišly včas a dělníci byli připraveni pustit se do práce. „Tak se mi to líbí,“ pochvaloval si pan Michal, který se už viděl v nové kuchyni. Po namontování částí si ale všiml, že něco nehraje. Firma totiž dodala šuplíky v jiné barvě, než byl zbytek kuchyně. A protože si za celou rekonstrukci řádně zaplatil, rozhodně to takhle nechtěl nechat.  

„Je nám líto, ale nemůžeme za to, že jste si objednal špatný odstín,“ bránila se firma. Pan Michal se rozčílil, protože si byl zcela jistý, že si objednal správně. Nechtěl ale marnit čas zbytečnými dohady, a tak se hned obrátil na D.A.S. Právníci po krátké chvíli zjistili, že pan Michal je skutečně v právu a že má nárok na reklamaci. Se svými argumenty uhodili na firmu a čekali, co bude dál. 

Firma se snažila vykrucovat, jen co to šlo, ale na právní věci byla krátká. Nezbývalo jí nic jiného než odmontovat nechtěné kusy kuchyňské linky, a navíc zaslat peníze na účet svého zákazníka. „To je úžasná zpráva,“ radoval se pan Michal, který za zaslané peníze může zvelebit kuchyň přesně podle svých představ, a co víc – už se nemusí s nikým dohadovat. Právníci mu ušetřili čas, finance i nervy

 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 4 dny

Ideální partnerka na klíč

Ideální partnerka na klíč

Dnešní svět nabízí nekonečné možnosti, jak se seznámit se svým vysněným protějškem. Ne všechny z nich jsou ale férové. Na jeden randící podvod narazil i pan Jiří, který se nechal zlákat příslibem nové a úžasné partnerky.

Celý článek
Před týdnem

Pohledávka se 13letým zpožděním

Pohledávka se 13letým zpožděním

Říká se, že dluhy se mají platit. Co ale dělat, když si někdo vzpomene na nevyřízené účty o 13 let později? Kuriózní případ zažil i pan Václav, který po ukončení smlouvy s dodavatelem omylem nevrátil satelitní kartu. Tato zapomenutá výpůjčka ho však nakonec dohnala.

Celý článek
Před 2 týdny

Srážka se stokilovým jelenem

Srážka se stokilovým jelenem

Být za volantem ve střehu se vždycky vyplatí. Své o tom ví také paní Jana, která se díky tomu vyhnula nejedné nehodě. Tentokrát ale ani její opatrnost nestačila – do nehody se zapletl protijedoucí řidič i stokilový jelen.

Celý článek