Z oběda rovnou k zubaři

March 13, 2023

Kdo z vás nedá dopustit na salámovou pizzu? Pak patříte do klubu pana Martina, který každý týden objednával obědy z italské restaurace. Jednoho dne měl ale smůlu. A místo skvělého gurmánského zážitku ho čekala nepříjemná návštěva u zubaře.

Byl klasický pracovní den. Telefonáty nebraly konce, zprávy v e-mailové schránce se jenom vršily. Pan Martin po nabitém dopoledni moudře uvážil, že je nejvyšší čas na obědovou pauzu, a z vyhlášeného italského podniku si objednal svoji oblíbenou pizzu. „Dneska dobrý oběd bodne,“ těšil se znavený pan Martin. 

Jakmile mu pizzu dovezli do kanceláře, s chutí se do toho pustil. Jeho potěšení však netrvalo dlouho. Po pár soustech se ozvalo hlasité křupnutí a pana Martina zalil nepříjemný pocit bolesti. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že se mezi rajčátky, sýrem a salámem ukrýval nechtěný bonusový přídavek – kamínek z pece. Kamínek panu Martinovi zůstal na památku, což se nedalo říct o jeho stoličce, která se mezitím vydala na průzkum jeho trávicího traktu

Náročný den se v tu chvíli stal ještě náročnějším. Pan Martin nelenil a okamžitě volal na poradenskou linku D.A.S. Právníci mu řekli, aby to bez zbytečného odkladu nahlásil pizzerii a upozornil ji na to, že bude uplatňovat své právo na náhradu způsobené škody. Zatímco pan Martin měl plno práce s opravou svého zubu, právníci převzali do svých rukou mimosoudní komunikaci s pizzerií. A jakmile byl zub spravený, předložili jí fakturu od zubaře. Reakce podniku byla naštěstí více než příznivá: „V pořádku, částku ihned uhradíme a pan Martinovi se moc omlouváme za způsobené problémy,“ napsal majitel restaurace.  

Právníci i pan Martin měli štěstí – narazili na podnik, který si svých zákazníků považoval a dokázal za takové faux pas převzít zodpovědnost. Díky pohotovému řešení měl pan Martin opět úsměv na tváři a přesvědčil se, že na právníky D.A.S. se může vždy spolehnout. 

 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 2 dny

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Spor s pojišťovnou, který skočil triumfem

Pan Martin měl opravdu smolný den. Připletl se do dopravní nehody, která nepoškodila jen jedno, ale dokonce dvě jeho auta zaparkovaná podél silnice. Když pak požadoval proplacení škod, pojišťovna si hbitě našla kličku, jak se své zodpovědnosti vyhnout.

Celý článek
Před týdnem

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Jak vyhrát boj s Krajskou správou silnic?

Výmoly, štěrk, nerovnosti na silnici. V nejlepším případě to odnese jen pneumatika, v horším případě i disk nebo další části auta. V případě pana Leoše to bylo obojí. S úhradou oprav za škodu to však tak jednoduché nebylo.

Celý článek
Před 2 týdny

Sluneční energie za všechny prachy

Sluneční energie za všechny prachy

Kdo nemá fotovoltaiku, jako by nebyl. Paní Marcela byla vždy nakloněná myšlence o vlastní solární elektrárně. Když se doslechla o moderním ekologickém trendu za výhodnou cenu, rozhodla se jednat. Její plány ale nabraly nečekaný směr.

Celý článek