Z oběda rovnou k zubaři

March 13, 2023

Kdo z vás nedá dopustit na salámovou pizzu? Pak patříte do klubu pana Martina, který každý týden objednával obědy z italské restaurace. Jednoho dne měl ale smůlu. A místo skvělého gurmánského zážitku ho čekala nepříjemná návštěva u zubaře.

Byl klasický pracovní den. Telefonáty nebraly konce, zprávy v e-mailové schránce se jenom vršily. Pan Martin po nabitém dopoledni moudře uvážil, že je nejvyšší čas na obědovou pauzu, a z vyhlášeného italského podniku si objednal svoji oblíbenou pizzu. „Dneska dobrý oběd bodne,“ těšil se znavený pan Martin. 

Jakmile mu pizzu dovezli do kanceláře, s chutí se do toho pustil. Jeho potěšení však netrvalo dlouho. Po pár soustech se ozvalo hlasité křupnutí a pana Martina zalil nepříjemný pocit bolesti. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že se mezi rajčátky, sýrem a salámem ukrýval nechtěný bonusový přídavek – kamínek z pece. Kamínek panu Martinovi zůstal na památku, což se nedalo říct o jeho stoličce, která se mezitím vydala na průzkum jeho trávicího traktu

Náročný den se v tu chvíli stal ještě náročnějším. Pan Martin nelenil a okamžitě volal na poradenskou linku D.A.S. Právníci mu řekli, aby to bez zbytečného odkladu nahlásil pizzerii a upozornil ji na to, že bude uplatňovat své právo na náhradu způsobené škody. Zatímco pan Martin měl plno práce s opravou svého zubu, právníci převzali do svých rukou mimosoudní komunikaci s pizzerií. A jakmile byl zub spravený, předložili jí fakturu od zubaře. Reakce podniku byla naštěstí více než příznivá: „V pořádku, částku ihned uhradíme a pan Martinovi se moc omlouváme za způsobené problémy,“ napsal majitel restaurace.  

Právníci i pan Martin měli štěstí – narazili na podnik, který si svých zákazníků považoval a dokázal za takové faux pas převzít zodpovědnost. Díky pohotovému řešení měl pan Martin opět úsměv na tváři a přesvědčil se, že na právníky D.A.S. se může vždy spolehnout. 

 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 4 dny

Ideální partnerka na klíč

Ideální partnerka na klíč

Dnešní svět nabízí nekonečné možnosti, jak se seznámit se svým vysněným protějškem. Ne všechny z nich jsou ale férové. Na jeden randící podvod narazil i pan Jiří, který se nechal zlákat příslibem nové a úžasné partnerky.

Celý článek
Před týdnem

Pohledávka se 13letým zpožděním

Pohledávka se 13letým zpožděním

Říká se, že dluhy se mají platit. Co ale dělat, když si někdo vzpomene na nevyřízené účty o 13 let později? Kuriózní případ zažil i pan Václav, který po ukončení smlouvy s dodavatelem omylem nevrátil satelitní kartu. Tato zapomenutá výpůjčka ho však nakonec dohnala.

Celý článek
Před 2 týdny

Srážka se stokilovým jelenem

Srážka se stokilovým jelenem

Být za volantem ve střehu se vždycky vyplatí. Své o tom ví také paní Jana, která se díky tomu vyhnula nejedné nehodě. Tentokrát ale ani její opatrnost nestačila – do nehody se zapletl protijedoucí řidič i stokilový jelen.

Celý článek