Nespolehliví řemeslníci

Dec. 19, 2022

Řemeslníci často naslibují hory doly, výsledek ale nikde. Takovou zkušenost má i pan Lukáš, který si mnoho měsíců dopředu zaplatil kuchyni na míru. Jeho vysněný projekt však nabíral čím dál větší zpoždění, a tak se s žádostí o pomoc obrátil na právníky D.A.S. Ještě že tak udělal.

Prostorná a moderní kuchyně, ve které se bude vařit jedna báseň. To byl dlouholetý sen pana Lukáše. Jakmile si našetřil dostatek peněz, začal obvolávat různé firmy a zjišťovat informace o výrobě kuchyně na míru. Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Firma měla dobré reference a slibovala dodání v požadovaný termín. Pan Lukáš si s firmou plácl a podepsal smlouvu o dílo, kde byly jasně stanovené podmínky spolupráce i datum instalace. „Paráda, už se nemůžu dočkat, až to bude hotové,“ těšil se pan Lukáš.  

Plynuly dny, týdny, měsíce a po nové kuchyni ani stopy. Pan Lukáš pravidelně urgoval firmu a snažil se z ní dostat den montáže. Všechno ale bylo marné. Pan Lukáš si nevěděl rady, a tak zavolal na pomoc společnost D.A.S. Právníci si pečlivě prostudovali smlouvu a nabídli panu Lukáši dvě možná řešení: buď odstoupí ze smlouvy, nebo ještě chvíli počká a urgenci firmy si vezmou na starost osobně.  

Pan Lukáš chtěl mít kuchyň co nejdřív hotovou, a tak se rozhodl pro možnost číslo dvě. Dobře věděl, že pokud teď všechno zruší, nové kuchyně se dočká nejdřív za několik měsíců. Právníci tak vzali případ do vlastních rukou a obrátili se na firmu. Jakmile řemeslníci zjistili, že do projektu se zapojila D.A.S., najednou se kuchyň nespokojeného zákazníka stala prioritou číslo jedna. Všichni řemeslníci přiložili ruku k dílu a jako pilné včelky chodili každý den pracovat. Netrvalo to ani týden a pan Lukáš nadšeně volal: „Pánové, kuchyň je konečně na svém místě.“ 

To však nebylo všechno. Pan Lukáš se dočkal také úroků z prodlení, díky čemuž ušetřil nemalé peníze. Co je však nejdůležitější – přesvědčil se o tom, že D.A.S. mu kryje záda za každé situace. A taková jistota je v dnešní době k nezaplacení. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 5 dny

Když vám pojišťovna sebere vaše jistoty

Když vám pojišťovna sebere vaše jistoty

V životě nikdy nevíte, co vás potká. A proto je dobré být připravený na každou situaci. To byl přístup pana Pavla, který toho za poslední roky zažil opravdu hodně. To ještě nevěděl, že se bude muset vypořádat s další zatěžkávací zkouškou – v podobě sporu s pojišťovnou. Naštěstí na to tentokrát nebyl sám.

Celý článek
Před týdnem

Půlka objednávky, holé neštěstí

Půlka objednávky, holé neštěstí

Když si objednáváte zboží online, nikdy nevíte, co dostanete. Někdy vám prodejce může omylem zaslat zcela jiný produkt, jindy vám nemusí přijít kompletní objednávka. To se stalo také panu Jirkovi, který v balíčku postrádal důležité součástky pro instalaci panelu na nářadí. Jak si s takovou situací poradil?

Celý článek
Před 2 týdny

Na rozmazané vidění si zvyknete

Na rozmazané vidění si zvyknete

Když si v životě nevíte rady, jdete za odborníkem a spoléháte na to, že vám správně poradí a pomůže vyřešit váš problém. S tímto počítal také pan Ondřej, který šel do optiky pro nové brýle. Domů se vracel s hezkými obroučkami, ale také rozmazaným viděním.

Celý článek