Nespolehliví řemeslníci

Dec. 19, 2022

Řemeslníci často naslibují hory doly, výsledek ale nikde. Takovou zkušenost má i pan Lukáš, který si mnoho měsíců dopředu zaplatil kuchyni na míru. Jeho vysněný projekt však nabíral čím dál větší zpoždění, a tak se s žádostí o pomoc obrátil na právníky D.A.S. Ještě že tak udělal.

Prostorná a moderní kuchyně, ve které se bude vařit jedna báseň. To byl dlouholetý sen pana Lukáše. Jakmile si našetřil dostatek peněz, začal obvolávat různé firmy a zjišťovat informace o výrobě kuchyně na míru. Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Firma měla dobré reference a slibovala dodání v požadovaný termín. Pan Lukáš si s firmou plácl a podepsal smlouvu o dílo, kde byly jasně stanovené podmínky spolupráce i datum instalace. „Paráda, už se nemůžu dočkat, až to bude hotové,“ těšil se pan Lukáš.  

Plynuly dny, týdny, měsíce a po nové kuchyni ani stopy. Pan Lukáš pravidelně urgoval firmu a snažil se z ní dostat den montáže. Všechno ale bylo marné. Pan Lukáš si nevěděl rady, a tak zavolal na pomoc společnost D.A.S. Právníci si pečlivě prostudovali smlouvu a nabídli panu Lukáši dvě možná řešení: buď odstoupí ze smlouvy, nebo ještě chvíli počká a urgenci firmy si vezmou na starost osobně.  

Pan Lukáš chtěl mít kuchyň co nejdřív hotovou, a tak se rozhodl pro možnost číslo dvě. Dobře věděl, že pokud teď všechno zruší, nové kuchyně se dočká nejdřív za několik měsíců. Právníci tak vzali případ do vlastních rukou a obrátili se na firmu. Jakmile řemeslníci zjistili, že do projektu se zapojila D.A.S., najednou se kuchyň nespokojeného zákazníka stala prioritou číslo jedna. Všichni řemeslníci přiložili ruku k dílu a jako pilné včelky chodili každý den pracovat. Netrvalo to ani týden a pan Lukáš nadšeně volal: „Pánové, kuchyň je konečně na svém místě.“ 

To však nebylo všechno. Pan Lukáš se dočkal také úroků z prodlení, díky čemuž ušetřil nemalé peníze. Co je však nejdůležitější – přesvědčil se o tom, že D.A.S. mu kryje záda za každé situace. A taková jistota je v dnešní době k nezaplacení. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 3 dny

Jak sousedi chtěli zakázat pronájem na AirBnB

Jak sousedi chtěli zakázat pronájem na AirBnB

Platforma AirBnB je rok od roku populárnější, což mnoho majitelů svádí k tomu, aby otevřeli dveře i svým nemovitostem. To udělala také paní Marta, která vlastní nádherný světlý byt v centru Prahy. Její sousedi z toho ale moc radosti neměli.

Celý článek
Před týdnem

Solární panely versus památkáři

Solární panely versus památkáři

Fotovoltaické elektrárny jsou v poslední době velkým hitem. Energetická krize a zvýšení cen elektřiny přiměly o úspoře energie uvažovat i pana Karla, který se rozhodl, že střechu svého domu ozdobí tímto energetickým výdobytkem moderní civilizace. Pak ale narazil na neústupné památkáře…

Celý článek
Před 2 týdny

Rodinné peklo

Rodinné peklo

Říká se, že tchýně se svou snachou mohou být někdy na ostří nože. To se potvrdilo i v případě paní Mirky a snachy Lucie, které se nepohodly ohledně rekonstrukce rodinného domu. Spory se vyhrotily do takové míry, že zásah D.A.S. byl nezbytný.

Celý článek