Nespolehliví řemeslníci

Dec. 19, 2022

Řemeslníci často naslibují hory doly, výsledek ale nikde. Takovou zkušenost má i pan Lukáš, který si mnoho měsíců dopředu zaplatil kuchyni na míru. Jeho vysněný projekt však nabíral čím dál větší zpoždění, a tak se s žádostí o pomoc obrátil na právníky D.A.S. Ještě že tak udělal.

Prostorná a moderní kuchyně, ve které se bude vařit jedna báseň. To byl dlouholetý sen pana Lukáše. Jakmile si našetřil dostatek peněz, začal obvolávat různé firmy a zjišťovat informace o výrobě kuchyně na míru. Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto. Firma měla dobré reference a slibovala dodání v požadovaný termín. Pan Lukáš si s firmou plácl a podepsal smlouvu o dílo, kde byly jasně stanovené podmínky spolupráce i datum instalace. „Paráda, už se nemůžu dočkat, až to bude hotové,“ těšil se pan Lukáš.  

Plynuly dny, týdny, měsíce a po nové kuchyni ani stopy. Pan Lukáš pravidelně urgoval firmu a snažil se z ní dostat den montáže. Všechno ale bylo marné. Pan Lukáš si nevěděl rady, a tak zavolal na pomoc společnost D.A.S. Právníci si pečlivě prostudovali smlouvu a nabídli panu Lukáši dvě možná řešení: buď odstoupí ze smlouvy, nebo ještě chvíli počká a urgenci firmy si vezmou na starost osobně.  

Pan Lukáš chtěl mít kuchyň co nejdřív hotovou, a tak se rozhodl pro možnost číslo dvě. Dobře věděl, že pokud teď všechno zruší, nové kuchyně se dočká nejdřív za několik měsíců. Právníci tak vzali případ do vlastních rukou a obrátili se na firmu. Jakmile řemeslníci zjistili, že do projektu se zapojila D.A.S., najednou se kuchyň nespokojeného zákazníka stala prioritou číslo jedna. Všichni řemeslníci přiložili ruku k dílu a jako pilné včelky chodili každý den pracovat. Netrvalo to ani týden a pan Lukáš nadšeně volal: „Pánové, kuchyň je konečně na svém místě.“ 

To však nebylo všechno. Pan Lukáš se dočkal také úroků z prodlení, díky čemuž ušetřil nemalé peníze. Co je však nejdůležitější – přesvědčil se o tom, že D.A.S. mu kryje záda za každé situace. A taková jistota je v dnešní době k nezaplacení. 

Chcete i vy, aby za Vámi stál silný partner?

Zadáním telefonního čísla souhlasím s tím, že budu ve zvoleném čase osloven a kontaktován za účelem seznámení se s možnostmi od D.A.S.

Děkujeme!

Obratem vám zavoláme na telefonní číslo +420.

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!
Před 6 dny

Nesprávně podaná reklamace

Nesprávně podaná reklamace

V seznamu reklamačních pravidel by se jeden rychle ztratil. Když ale po svém boku máte někoho, kdo se ve všech ustanoveních vyzná, pak vaše šance na úspěšnou reklamaci raketově roste. O tom se přesvědčil i pan Daniel.

Celý článek
Před týdnem

Dvojitá reklamace

Dvojitá reklamace

Jak rychle se vyřídí reklamace? To záleží na ochotě a časové kapacitě prodejce. V některých případech se ale ke spokojenosti zákazníka nevyřídí vůbec. To byl případ i pana Marka, který se bez právní pomoci neobešel.

Celý článek
Před 2 týdny

Ulomená kachlička

Ulomená kachlička

Stačí chvíle nepozornosti, špatná shoda náhod nebo v případě pana Milana ulomená kachlička, a vše se může v sekundě zhroutit. To, co se zdálo jako drobný úraz, nabralo opravdové grády. A kdyby nebylo D.A.S., ke zdravotním komplikacím by se přidaly i nemalé finanční náklady.

Celý článek